Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:41

Головна » 2017 » Квітень » 3 » Зустріч з тренерами програми "Демократична школа"
Зустріч з тренерами програми "Демократична школа"

30 та 31 березня тренери програми  Андрій Залужний та Руслан Данилюк в школі провели представлення програми та тренінгові заняття для учнів, батьків та вчителів. Вони розповіли про європейський  центр ім. Вергеланда, про зв’язок між Програмою та освітньою політикою, про Концепцію нової української школи. У практичній частині всі працювали над тим, якими рисами характеру, знаннями, уміннями та навичками має володіти учень нової української школи. Наступного дня  тренери разом з робочою шкільною групою у складі вчителів, батьків та учнів здійснили спільну оцінку демократичного рівня школи, яка виявила напрямки подальшої роботи.

Переглядів: 121 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0