Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 19:36

Головна » 2017 » Жовтень » 29 » "Золота підкова Львівщини": рушаємо на ескурсію по замках Львівської області
"Золота підкова Львівщини": рушаємо на ескурсію по замках Львівської області

28.10.2017р. учні 6-А класу побували на екскурсії «Золота підкова Львівщини». Школярі мали змогу поринути у світ середньовіччя, в епоху замків та храмів. Під час подорожі відвідали Золочівський, Олеський та Підгорецький замки. Вони й досі зачаровують своєю величчю, захоплюють багатою історією та вражають неповторною красою дивовижних споруд.

А також були на стадіоні «Арена Львів». Учні були приємно вражені спортивною спорудою з розвиненою інфраструктурою. Побували в адміністративному корпусі, де знаходиться ігрова зона (тренерські, роздягальні для гравців, кімнати арбітрів та делегату матчу).

Це був неймовірний, насичений прекрасним і вражаючий день. Побачене та почуте назавжди залишиться у пам’яті дітей.

Переглядів: 22 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0