Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:34

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Жінка. Поезія. Кохання.
Жінка. Поезія. Кохання.

14 лютого, у день святого Валентина, вчитель зарубіжної літератури Буджерин Лілія Володимирівна і вчитель музики Ігнатович Ірина Володимирівна провели для старшокласників літературно-музичну композицію «Жінка. Поезія. Кохання». У виконанні учнів 8-А класу прозвучали вірші, сонети зарубіжних класиків та українських поетів покладені на музику. Родзинкою свята стала сценка із трагедії Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Цікаво було глядачам почути вірші мовою оригіналу: А.Міцкевича - польською, В.Шекспіра - англійською, Ф.Петрарки – італійською, Ф.Шиллера - німецькою. За допомогою жартівливої пісні «Мамо, я закохався » та ліричної - «Хто, як не ти…» учні 10 класу зуміли показати сучасний погляд на кохання.

Переглядів: 103 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0