Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 19:38

Головна » 2017 » Травень » 5 » Здоровим бути легко!
Здоровим бути легко!

У квітні в ЧЗШ № 12 проходив місячник «Ми обираємо здоровий спосіб життя». Педагоги та школярі активно долучилися до його проведення. Учні 5-А класу ( класний керівник Гудим Лілія Сергіївна), члени клубу «За здоровий спосіб життя», провели інформаційну просвіту для учнів молодших класів. Школярі 5-Б та 5-В класів (класні керівники Пацалюк Оксана Дмитрівна та Ломоносова Тетяна Юріївна) провели акцію «Життя людини – найбільша цінність». Про шкідливість надмірним захопленням інтернетом, про небезпеки, які чатують на підлітків у мережі розповіли учні 6-А ( класний керівник Буджерин Лілія Володимирівна) класу на відкритій виховній годині «Не заблукайте в Інтернеті!». Учні 8-А ( класний керівник Цьох Оксана Богданівна) класу протягом декількох днів  вчили та танцювали з пятикласниками веселі банси.

Переглядів: 42 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0