Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:36

Головна » 2017 » Квітень » 7 » Волонтерська діяльність
Волонтерська діяльність

В Червоноградській дитячій бібліотеці 02.04. 2017р. напередодні Великодніх свят відбулася зустріч з членами християнсько-волонтерського об'єднання "Оберіг", головою якого є Оксана Карнага-Легуцька, а також долучилися інші не байдужі червоноградці, які беруть активну участь в зборі добродійних внесків для бійців на передових позиціях АТО, а також регулярно відвідують військовий шпиталь, будинок пристарілих в м. Угнові, серед них була присутня завідувачка шкільної бібліотеки Зубрицька Людмила Федорівна, яка часто долучається до різних благодійних акцій. Було запропоновано зібрати святкові подарунки для учасників АТО. Учні ЧЗШ №12 неодноразова брали активну участь в таких акціях. І цього разу всі учні школи зібрали різні смаколики для бійців в переддень Великодня.

Переглядів: 60 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0