Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:50

Головна » 2017 » Січень » 23 » Виховна година « Введення прийшло – празників навело…»
Виховна година « Введення прийшло – празників навело…»

20.01.2017 в 7-А класі відбулася виховна година   « Введення прийшло – празників навело…».Учні розповідали про  свята зимового циклу. Українське народне прислів'я стверджує, що "сумний грудень у свято і будень". Та це прислів'я не для молоді. Адже саме в грудні молодь збирається майже щодня. 3 останнім місяцем року пов'язано чи не найбільше народних свят,  значна кількість різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв, а також угадування майбутньої долі, ворожіння, ритуальне кусання калити.   Свято Різдва - найкрасивіше зимове свято. Небо і земля славлять Різдво Христове. На землі, хоча б ненадовго, запановує мир, а серця сповнюються доброю волею. Від хати до хати ідуть колядники та вертепи. Діти колядували, зустрічали посівальників, переглянули відео про Маланка Фест на Буковині  та Красноїльську Маланку. Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу. Учням акомпонувала відомий народознавець Ящун Любов Йосипівна.

Переглядів: 75 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0