Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.11.2018, 21:35

Головна » 2018 » Березень » 9 » Відкритий урок з української літератури
Відкритий урок з української літератури

6 березня 2018 року у ЧЗШ №12 відбувся у 6-В класі відкритий урок української літератури на тему «Іван Франко «Малий Мирон». Формування внутрішнього світу і способу мислення головного героя оповідання», який провела вчитель Малицька Ольга Володимирівна.

Учні, працюючи над ідейно-художнім змістом твору,  зясували його тематичну спрямованість і композицію; розкрили і зрозуміли внутрішній світ, індивідуальність і неповторність головного героя. Нетипове мислення відокремлює Мирона, головного героя твору, від оточуючих. Він намагається пристосуватися до світу, бо коли виявляє себе,  наштовхується на  непорозуміння і переконується, що не вміє мислити, бо "не такий як всі". Саме це з’ясували  учні у дослідницькій  роботі в групах. Читаючи опис природи в тексті, учні вчаться бачити і відчувати красу природи через звук, коліт, запах. Це дає їм змогу краще пізнавати внутрішній світ хлопця – гармонійний зв'язок з природою. Філософський відступ у творі спонукав учнів до розмірковувавання, що життя – це постійний  вибір  між творенням та руйнуванням. Було створено психологічний аналіз особистості зі своїм характером, вчинками, внутрішнім світом, вставленням оточуючих, що і підкреслює його своєрідність, таку собі незвичну досконалість.

Учні зробили висновок: кожна людина має місію на землі і одна з них – поважати і цінувати неповторність людської особистості.

Переглядів: 73 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Розрахунок