Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:33

Головна » 2017 » Квітень » 12 » Великодні читання з першим заступником мера Балком Дмитром Івановичем.
Великодні читання з першим заступником мера Балком Дмитром Івановичем.

11.04.2017р. учні 9-В класу ЧЗШ№12 разом із вчителем основ здоров’я Гудим Лілею Сергіївною і шкільним бібліотекарем  Зубрицькою Людмилою Федорівною побували в гостях в Центральній міській бібліотеці, де зустрілись з першим заступником мера Балком Дмитром Івановичем. Він розповів учням, яке важливе місце займає  книжка, а також про важливість дотримання і збереження українських традиції і звичаїв свого народу. Дмитро Ігорович зачитав уривок з твору Богдана Лепкого «Казка мойого життя. Бережани» - оповідання «Великодній ранок». Також говорили про значення і важливість пасхальної страви для кожної української родини в переддень Великодніх свят.

Переглядів: 64 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0