Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 19:37

Головна » 2017 » Листопад » 13 » Успішна адаптація - показник життєвої компетентності особистості
Успішна адаптація - показник життєвої компетентності особистості

«Виживає не  сильніший  і розумніший, а той, хто адекватно реагує на зміни, що відбуваються», - стверджував новозеландський письменник Гордон Драйден. А  перехід  до навчання в основній школі – складний етап у  житті учнів. Саме адаптації п’ятикласників  було присвячене засідання методичної ради у ЧЗШ №12, яке відбулося 9 листопада.

Заступник директора Кішак З.М. провела порівняльний аналіз успішності учнів, ознайомила колег із результатами анкетування батьків п’ятикласників. Практичний психолог Пелипець Л.І. презентувала результати соціометричних досліджень, які провела у класних колективах, надала рекомендації вчителям-предметникам. Класні керівники Пиріг І.В., Воньо М.П., Мартинюк Л.О. та вчителі початкових класів Бац В.І., Богуцька Л.В. інформували колег про особливості роботи з окремими школярами.

Сподіваємося, що спільні зусилля допоможуть п’ятикласникам успішно пристосуватися до нових умов навчання.

Переглядів: 17 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0