Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:34

Головна » 2017 » Травень » 18 » Успіх учнів – гордість школи
Успіх учнів – гордість школи

17.05.2017 у Червоноградській загальноосвітні школі №12 відбулося свято вшанування найрозумніших, найкмітливіших учнів-переможців міських  етапів предметних олімпіад, мовознавчих конкурсів імені П.Яцика та Т.Шевченка, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, їх талановитих учителів та батьків. Усіх присутніх привітали спеціаліст відділу освіти Лобащук Галина Петрівна та директор школи Свйонтек Уляна Павлівна. Вокальні та хореографічні дарунки презентували учасники  колективу «Викрутаси», керівник - Савченко Тетяна Ігорівна, та вокального ансамблю «Форте», керівник – Ігнатович Ірина Володимирівна. Школа пишається шістьма цьогорічними стипендіатами міської ради, ними стали Гарасимчук Олександр (уч. Лотоцька Н.В., Мартинюк Л.О.), Кішак Мар’яна (уч. Цьох О.Б.), Возьна Христина (уч. Галабурда О.В.), Безпалько Анастасія (уч. Галабурда О.В.)  та Дячук Христина(уч. Галабурда О.В.). Особлива гордість школи - учениця 10 класу Шеремета Наталія, яка  здобула третє місце у Всеукраїнському етапі мовно-літературного  конкурсу імені Т.Шевченка (уч. Цьох О.Б.).

Приємно, наполеглива праця педагогів та учнів школи проростає численними успіхами та здобутками школярів.

Переглядів: 121 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0