Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:34

Головна » 2017 » Лютий » 24 » Тренінг для команд з другого циклу Всеукраїнської програми "Демократична школа»
Тренінг для команд з другого циклу Всеукраїнської програми "Демократична школа»

З 20 до 23 лютого робоча група (Свйонтек Уляна Павлівна, Турко Наталія Романівна, Лех Галина Йосипівна, Пастух Юлія Олегівна) ЧЗШ № 12 взяла участь у настановному тренінгу для команд з другого циклу Всеукраїнської програми "Демократична школа», який відбувався в с. Бузова, Київської області.

Протягом чотирьох днів директори, вчителі, голови батьківських комітетів та представники громади міст восьми шкіл працювали над спільним розумінням понять у сфері прав людини, освіти для демократичного громадянства і освіти з прав людини, розробляли спільні підходи щодо демократизації культури школи, які ґрунтуються на підходах Ради Європи.

Переглядів: 43 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0