Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 19:41

Головна » 2017 » Вересень » 23 » Транскордонні змагання «Разом збережемо культурну спадщину»
Транскордонні змагання «Разом збережемо культурну спадщину»

19 – 21 вересня команда ЧЗШ №12 взяла участь у транскордонних змагань «Разом збережемо культурну спадщину», що відбулося у Республіці Білорусь. Метою поїздки було обмін знаннями про культуру, звичаї та традиції кожної країни учасниці. Наша команда зарекомендувала себе на високому освітньому та культурному рівні. Завдяки цим якостям та комунікабельності учнів і незважаючи на свій юний вік, останні змогли гідно представити рідну школу, місто та державу у цілому. Окрім, безцінного досвіду, який вони здобули під час проведення фінального конкурсу, учні також отримали масу задоволення та позитивних емоцій. Участь у змаганнях дала можливість зустріти та познайомитися з новими людьми та знайти спільних друзів серед команд із Республіки Польща та Республіки Білорусь. Незважаючи на короткий термін перебування, учні прийняли активну участь у змаганнях, мозкобійні, флеш-мобі, відвідали аквапарк та екскурсію по чарівному місті Гродно, а незабутній вечір для них завершився грою у боулінг та дискотекою.

Переглядів: 73 | Додав: admin | Рейтинг: 2.0/1