Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 17.10.2017, 11:39

Головна » 2017 » Лютий » 25 » Тиждень маленьких досягнень учнів 1-А класу
Тиждень маленьких досягнень учнів 1-А класу

З 20.02 по 24.02 у 1-А класі, класовод Запісоцька Надія Богданівна,відбувся Тиждень маленьких досягнень.

Ми робимо перші кроки до успіху у навчанні, вчимося бути добрими, милосердними, уважними, дюбити і шанувати свою мову та Батьківщину.

20.02.2017 - День домашніх улюбленців.

З метою виховання дбайливого ставлення до  живої природи,  розуміння того, що тваринки – «брати наші менші», а не об’єкт розваги учні підготували презентації про своїх домашніх улюбленців на тему : "Мій домашній улюбленець". На урок природознавства діти принесли домашнього улюбленця і цікаво розповідали як за ним доглядати. Живою наочність та демонстрацією стали золоті рибки, хом"ячки, морська свинка, папужка, черепашка та симпатичні песики.

21.02.2017 - День рідної мови.

21-го лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недавніх час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу
Не обминули цю дату і в нашій школі, щоб розширити знання учнів про рідну мову, формувати розуміння того, що мова – скарб народу, розвивати комунікативну компетентність учнів, виховувати почуття національної гідності, любові і поваги до рідної мови вчителем Запісоцька Надія Богданівна провела виховну годину на тему «Наша мова - солов’їна». На якій діти дізнались багато цікавих фактів про рідну нашу мову.

22.02.2017 - День доброти та підтримки

Учні 1а класу вже вкотре долучилися до всеукраїнської підтримки наших захисників, воїнів АТО. З великим ентузіазмом, з гордістю в очах створювали для захисників свої маленькі шедеври. Діти щиро вірять, що їхні малюнки підбадьорять воїнів, дадуть їм ще більше сили, та захистять у найстрашнішу хвилину.

23.02.2017 - Свято "100 днів у школі"

Для учнів було проведено свято «100 днів у школі». Під час свята запрошений гість - король Всезнайко мав змогу перевірити  чого досягли першокласники за 100 днів навчання у школі. Учні успішно пройшли перевірку знань і тепер поправу можуть вважатися гідними членами великої шкільної родини.

24.02.2017 - День іграшки

У п’ятницю, вчитель Запісоцька Н.Б. заохочувала дітей до обміну думками за темою «Я і моя улюблена іграшка». Під час проведення дітям запропонували принести до школи улюблені іграшки, розповісти про них, дати погратись товаришам. Таким чином, в цей день всі перерви діти обмінювались іграшками,грались і розважались.

Переглядів: 102 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »