Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 19:35

Головна » 2017 » Березень » 29 » Тиждень духовності
Тиждень духовності

Вже доброю традицією стало проводити Тиждень духовності у час Великого посту. Цього року з 20-24 березня Тиждень духовності заохочував всіх до пізнання Бога через власне серце і душу.

У понеділок 20 березня, велика шкільна родина зібралася на спільну молитву під проводом духовного наставника школи о. Романа Сковрона. Усі присутні склали намірення за Боже милосердя над нашою Батьківщиною, за припинення війни на сході України.

Духовні бесіди о.Романа з батьками та учнями спонукали до роздумів над своїми вчинками, словами, поведінкою.

Активну участь у підготовці та проведенні Тижня Духовності взяли учні 6-10 класів, а саме Шеремета Н., Винярський Р., Лех І., Дідик Т., Савка В., Головенко М., Телегій О., Бондарук С., Стопчанський Н., ансамбль «Форте» (керівник Ігнатович І.В.) та вчитель християнської етики Галабурда О.В.

Варто згадати про щоденну спільну молитву, яка закінчувалася духовним гімном «Боже великий, єдиний».

22 березня учні 8-10 класів брали участь у Науково-теоретичній учнівсько-педагогічній конференції до 400-ліття від часу заснування Василіянського чину. Приємно, що учениця 8-Б класу Возьна Христина, 9-А класу Безпалько Анастасія та 9-В класу Дячук Христина  отримали  Дипломи за ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з християнської етики.

Учні 6-Б класу (класний керівник Галабурда О.В.) підготували сценку «Двері» про вміння прощати, і показали її учням початкових класів.

Без сумніву можна сказати, що як учні, так і учителі, змогли дізнатись щось нове, порозмірковувати над духовними цінностями та своїм життям.

Переглядів: 91 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1