Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 19:41

Головна » 2017 » Вересень » 12 » Шкільне просвітянське товариство «Соколи»
Шкільне просвітянське товариство «Соколи»

5 вересня відбулися перше засідання учнівського просвітянського товариства «Соколи» ЧЗШ № 12, куди було делеговано по 2 учнів від кожного класу. Спершу Головний провідник товариства Анастасія Безпалько презентувала звіт роботи своєї команди за попередній, 2016-2017 навчальний рік. Школярам було запропоновано обрати інших представників самоврядування на цьогорічні вибори Головного провідника, але всі одноголосно підтримали кандидатуру Анастасії. Також методом голосування було обрано інших керівників товариства, які взяли на себе відповідальність керувати різними сферами роботи учнівського самоврядування.

12 вересня відбулося друге засідання учнівського просвітянського товариства «Соколи», де представники кожного класу внесли свої пропозиції та зауваження до річного Плану роботи учнівського самоврядування.

Переглядів: 46 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0