Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 19:38

Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Семінар учителів інформатики
Семінар учителів інформатики

«Ми – птиці інформаційного простору. Іншого у нас нема», - писала легендарне Ліна Костенко. 12.10.2017 педагоги Червоноградської загальноосвітньої школи провели семінар для колег міста «Інтенсифікація освітнього процесу через використання сучасних навчальних мультимедійних технологій».

Усіх присутніх привітала директор школи Свйонтек У.П., гарний настрій подарували учасники  шкільного вокального ансамблю «Форте» ( кер.Ігнатович І.В.) та хореографічний колектив «Викрутаси» (кер. Савченко Т.І.).

Учитель інформатики Ломоносова Т.Ю. ознайомила присутніх з освітньою платформою 7W, її використанням для реалізації завдань нової української школи, також інформувала про мультимедійні засоби навчання.  Дилин Н.О. провела майстер-клас із використання інтерактивної дошки IP-board у роботі сучасного вчителя. Пиріг І.В. презентувала використання віртуального інструментарію в роботі педагога, продемонструвала  відео фрагменти уроків фізики, хімії, географії, історії, біології, інформатики, які проводили педагоги ЧЗШ №12, використовуючи можливості інтерактивної дошки.

Учасники семінару переконалися, що сучасні навчальні мультимедійні технології підвищують якість навчально-виховного процесу, допомагають  підняти шкільний урок на якісно новий, сучасний рівень, сприяють розвитку дослідницьких, аналітичних, творчих здібностей не лише учнів, а й учителів.

Переглядів: 39 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/1