Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:51

Головна » 2016 » Грудень » 18 » Родинне свято «Родина – зірка єдина»
Родинне свято «Родина – зірка єдина»

16 грудня у 5-А класі (класний керівник Гудим Лілія Сергіївна) відбулося родинне свято «Родина – зірка єдина». На цей захід школярі та класний керівник запросили  батьків та першу вчительку Мілєвич Ольгу Василівну. Учні продемонстрували гостям те, чого вони навчилися протягом першого семестру: дівчатка підготували декоративні серветки длясервірування столу, а хлопці згуртувалися у співочий ансамбль та виконали пісню     В. Івасюка «Ангел». Кунинець Остап зіграв музичну композицію на акордеоні, що приємно здивували всіх гостей та стало відкриттям для вчителів. Також відбулися цікаві змагання між командами-сім’ями. Згодом батьки привітали дітей та написали побажання на майбутнє, які класний керівник помістила у «капсулу часу» до 2021 року. На завершення відбулося солодке частування. Свято було веселим та пізнавальним.

Переглядів: 105 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0