Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.01.2018, 08:32

Головна » 2017 » Грудень » 27 » Реалізація наскрізної тематичної лінії «громадянська відповідальність» в оновлених навчальних програмах на уроках

Сучасна українська школа повинна формувати відповідального громадянина, що поважає права людини, критично мислить.  З цією метою з  14 по 26 грудня вчителі ЧЗШ №12  української мови та літератури, зарубіжної літератури Колесник В.М., Плугова Н.В., Малицька О.В., Цьох О.Б.    провели уроки у 5-7 класах, де за допомогою інтерактивних вправ намагалися реалізувати наскрізну програмову тематичну лінію «громадянська відповідальність». Педагоги активно  використовували матеріали посібників Ради Європи     у рамках Всеукраїнської програми «Демократична школа».

Учні 7-А класу (уч.Буджерин Л.В.) під час вивчення поезії Р.Кіплінга «Синові» за допомогою вправи «Хто я?» з’ясовували важливі  аспекти своєї особистості та літературного героя . У 5-А, 6-В, 6-Б  класах  (уч. Колесник В.М., Малицька О.В., Плугова Н.В.) школярі аналізували Конвенцію ООН про права дитини, написання власних і загальних назв. Вивчаючи твір Дж. Олдрідж «Останній дюйм», учні 7-В класу (уч. Плевницька А.П.) обговорювали проблему взаємин між батьками та дітьми, а вправа «Сила квітів» допомогла їм визначити найважливіші потреби, що дозволяють кожному бути повноцінною особистістю.  Узагальнюючи вивчене з теми, школярі 7-В класу (уч. Цьох О.Б.)  під час виконання вправи «Кожен голос має значення» аналізували  випадки із шкільного життя  і визначали морфологічні ознаки дієслів.

Переглядів: 26 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Розрахунок