Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.11.2018, 21:34

Головна » 2018 » Квітень » 4 » Проект «SMART- середовище для вивчення пам’яток духовної культури Червонограда - Кристинополя»

Шановні добродії!

До Вас звертаються учні та вчителі Червоноградської загальноосвітньої школи № 12.

Маємо ідею створити SMART-середовище у кабінеті історії школи для вивчення пам’яток духовної культури Червонограда-Кристинополя.

Ми переконані, що:

• духовні пам’ятки рідної землі є джерелом відродження народу та  величезною цінністю для нас і наших нащадків. Наше завдання – зберегти місточок, що єднає нас з минулим. Він допомагає відчути себе частиною своєї землі, народу;
  • участь у проекті допоможе школярам здобути міцні знання та сформувати вміння, які дозволять їм зберегти історичну пам'ять, врятуватися від духовного рабства;
  • дослідницька діяльність учнів дозволить їм вийти на новий рівень взаємовідносин зі своїми батьками, педагогами, однолітками. Вони навчаться будувати партнерські стосунки, працювати в команді;
  • це дасть учнівській молоді можливість самореалізації і формування активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної і духовної культури, вироблення небайдужого ставлення до навколишнього світу.

Що вже зроблено.

1. У школі створений невеликий музей народознавства, де учні з допомогою батьків та педагогів зібрали старовинні знаряддя праці, вишиванки, твори декоративно-прикладного мистецтва нашого регіону. Щороку діти із задоволенням поповнюють міні-музей.
  2. Школярі  детально вивчили долі своїх родин як складову історії України.
  3. Дослідили минуле старовинного палацу – резиденції Фелікса Казимира Потоцького – засновника м. Кристинополя-Червонограда.

Наступний етап нашої роботи - проект «SMART- середовище для вивчення пам’яток духовної культури Червонограда - Кристинополя»

Що нам потрібно для реалізації проекту.

Мріємо про SMART-телевізор, який дозволить:

- мати доступ до on-line бібліотек;

- комунікувати з працівниками музеїв, бібліотек on-line;

- обмінюватися інформацією через соцмережі;

- використовувати електронну пошту;

- візуалізувати інформацію;

- презентувати наші дослідження ровесникам, батькам, громаді міста;

- популяризувати краєзнавчі матеріали в інтернет-просторі.

Хочемо використати кабінет історії як освітній простір для перегляду відеофільмів, презентацій, проектів, майданчик для обговорення різноманітних сторінок історії, виявлення власних думок та поглядів.

Якщо знаєш історію України – можеш відчути себе частиною своєї землі, народу. Бо ж українець – не тільки той, чиї діди були українцями, а той, чиї діти будуть українцями.

Звертаємося до всіх, кому небайдужа  історія  рідного краю, підтримати наш проект та допомогти втілити його у життя, переказавши кошти на р/р 31551322120025 ЧЗШ №12 для реалізації проекту ««SMART- середовище для вивчення пам’яток духовної культури Червонограда - Кристинополя»

Ваша щедрість та доброчинність сприятимуть вихованню свідомих громадян України. Дякуємо кожному, хто вірить у нас і допоможе у здійсненні нашої мрії.

Переглядів: 164 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Розрахунок