Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:38

Головна » 2017 » Лютий » 18 » Наші імена – священні обереги долі
Наші імена – священні обереги долі

16 лютого 2017 року у ЧЗШ №12 відбувся відкритий  позаурочний захід-мовознавче змагання, присвячене українському іменослову, який провела учитель Кішак Зоряна Мирославівна. Учні 7-А класу ознайомилися з багатством українського іменника, з'ясовували значення та походження своїх імен. Команди «Росинка» та «Джерельце» змагалися, утворюючи суфіксальним способом імена з пестливим значенням, добираючи українські народні пісні та прислів'я з іменами, виконували завдання іменневої вікторини, відгадували загадки. Школярі презентували дослідження про  талановитих українок, геніальних майстрів пензля,  народних художниць Катерину Білокур  та Марію Приймаченко.  Семикласники створювали роздуми-мініатюри на тему «Ім'я тоді сяє, коли людина його величає».

Підбиваючи підсумки, учні зауважили: « Чесне ім'я – найбільше багатство».

Переглядів: 65 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1