Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 18.02.2019, 07:14

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Міжнародний День рідної мови
Міжнародний День рідної мови

Рідне слово! Скільки у ньому чарівних звуків, животворного трепету й вогню! Сила слова безмежна! Воно здатне робити диво, бо хвилює найтонші струни людського серця.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина ЧЗШ №12. Починаючи з 21 лютого в стінах нашої Альма-матер проводяться різноманітні заходи, в яких активну участь беруть учні та вчителі української мови та літератури.

21.02. учителем української мови та літератури Плуговою Н.В. була проведена цікава і змістовна вікторина «Мово рідна, слово рідне» серед учнів 6 – Б класу. Клас ділився на команди. Знавці рідного слова проявили свої інтелектуально – аналітичні, творчі здібності, поповнили словниковий запас та  активно висловлювали власну позицію щодо  любові до рідної української мови.
22.02., учителем української мови Скалецькою Н. Б. було проведено свято рідної мови «Наша мова - калинова». У святковому концерті взяли участь учні 5-9 класів. Під час заходу учасники не тільки декламували вірші українською мовою, але й було продемонстровано юними акторами декілька сценок. Все свято було пронизано українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу.

Strangeworlds.at.ua Strangeworlds.at.ua Strangeworlds.at.uaТакож учні школи мали можливість ознайомитись із тематичною виставкою стінгазет.

Переглядів: 59 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Розрахунок