Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:43

Головна » 2017 » Лютий » 11 » Книжкові Сталкери 2017
Книжкові Сталкери 2017

Протягом січня 2017 року відбувався Перший загальноміський конкурс читачів "Книжковий Сталкер", який за медійної підтримки телеканалу Бужнет організовувала ГІ Літ/ UA і учні ЧЗШ№12 взяли активну участь в цьому конкурсі, особливо учні 4-Б класу (класовод Бац Віта Іванівна): Ямборко Анастасія, Якимів Аліна, Ліщенко Діана, Мішок Аліна, Клепак Софія, Стопчанський Назар. А також учениця 5-Б класу Дебеляк Анастасія  (класовод Пацалюк Оксана Дмитрівна), та учениці 10 класу: Думич Антоніна і Винник Таня (класовод Кашицька Наталя Йосипівна). Журі оцінювало учнів за правильне ведення читацьких щоденників та по кількості прочитаних книг. Отож, переможцями Першого читацького конкурсу "Книжковий Сталкер" у трьох вікових категоріях (8-10 років, 11-13 років, 14-16 років) стали: Думич Антоніна в номінації (14-16років), яка прочитала 18 книг, позначивши у щоденнику не лише враження від книг, але й виписавши цитати.  «Book Stalker Вoy»  спеціальну нагороду журі-  отримав Стопчанський Назарко (8-10років), як єдиний хлопчик,  який виконав всі умови конкурсу "Книжковий Сталкер".

Переможці конкурсу  нагороджені грамотами та цінними подарунками, а також  взяли участь у програмі «Почитаємо?» на телеканалі Бужнет. Вітаємо наших «Книжкових Сталкерів» з перемогою і бажаємо успіхів у наступних конкурсах.

Переглядів: 142 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всем кто соображает, про что я пишу! Абузоустойчивый регистратор доменов - русский интерфейс, молниеносная поддержка, дешево, помогут настроить. Держу у них адалт два года, ноль нареканий, все жалобы отправляют нафиг. Жаждешь спокойствия и надежности, жми - https://goo.gl/q13Adc или в профиле.