Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:46

Головна » 2016 » Грудень » 9 » Історія – свідок минулого, джерело істини, жива пам’ять
Історія – свідок минулого, джерело істини, жива пам’ять

Історія – наше коріння, без нього  не можливе життя сьогодні і в майбутньому. Це добре розуміють у ЧЗШ №12, тому під час декади історії, з 28 листопада  до 9 грудня 2016 року, учитель Кашицька Наталія Йосипівна разом з учнями десятого класу провела гру «Що? Де? Коли?» на історичну тематику. Учитель заохотила своїх п’ятикласників досліджувати минуле своєї сім’ї та створювати родинне дерево, школярі з радістю  розповідали  однокласникам про своїх предків, демонстрували світлини. У 8-А  класі Кашицька Н.Й. провела відкритий урок «Мистецтво Високого Відродження», учні презентували результати роботи над своїми  дослідницькими проектами про митців та твори епохи Відродження, багато дискутували, ознайомилися з творчістю італійських майстрів цього періоду, працювали з картами, порівнювали мистецтво епохи Відродження та Середньовіччя.

Переглядів: 65 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0