Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 22:49

Головна » 2017 » Січень » 25 » Інтелектуально-розважальне шоу кмітливих та начитаних
Інтелектуально-розважальне шоу кмітливих та начитаних

25.01.2017р. в ЧЗШ№12 шкільний бібліотекар Зубрицька Людмила Федорівна разом з учнями 6- А класу (класовод Буджерин Ліля Володимирівна) провела інтелектуально-розважальне шоу кмітливих і начитаних, де змагалися дві команди: «Розумні зірочки» (дівчатка),  «Мудрагелики» (хлопчики). Конкурсна програма була цікавою і насиченою, але головне завдання шоу була презентація улюбленого твору. Дві команди вибрали твори одного автора Роальда  Дала, але різні твори:  дівчатка «Матильду», хлопці «Чарлі і шоколадну фабрику». Діти створили плакати з рекламою свого твору, а також емблеми для своєї команди. За змаганнями слідкували судді учениці 11 класу: Лапчак Наталя і Пацалюк Юля, які і визначили переможців усіх конкурсів . Ними стали «Розумні зірочки». В кінці шоу бібліотекар ЦБС  Тіхтей Надія Євгенівна зробила рекламу творів, які є в міській бібліотеці, чим дуже зацікавила юних читачів. Загалом діти отримали заряд позитиву і емоцій.

Переглядів: 83 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0