Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 08:52

Головна » 2018 » Січень » 22 » Формування демократичних цінностей на уроках географії, історії
Формування демократичних цінностей на уроках географії, історії

Розбудовувати українську державу може лише справжній громадянин, патріот, формування такої особистості відбувається також і за шкільною партою.  15 по 22 січня  2018 року вчителі географії, історії ЧЗШ №12 Мельник І.М., Шеремета І.В., Мацьків Л.І. провели уроки, на яких разом із вивченням навчального матеріалу велику увагу приділяли вихованню національно-свідомої, відповідальної  особистості.  Готуючись до уроків, педагоги використовували посібники Ради Європи з ОДГ/ОПЛ.

Учні 6-А класу (уч. Мельник І.М.), вивчаючи тему «Кількість і розміщення населення на Землі»,  працювали  у парах, намагалися з'ясувати та аргументувати, яка із груп населення, на їхню думку, є найважливішою у суспільстві. Підбиваючи підсумки роботи, шестикласники наголосили, що усі люди різні і кожного треба поважати .  Нам уроці всесвітньої історії (уч. Шеремета І.В.) учні 6-А класу за допомогою вікторини, інтерактивних вправ вивчали суспільний устрій і повсякденне життя Стародавнього Китаю, а також встановлювали відповідність між датами та подіями, які визначали розвиток концепції прав людини. Школярі розмірковували над тим, які права необхідні громадянам сьогодні та в майбутньому. Учитель історії Мацьків Л.І. на уроці у 7-В класі під час вивчення теми «Причини роздробленості Київської держави» використала вправу «Чия це проблема», семикласники активно працювали в групах, відповідали на проблемні запитання, аргументували свої думки.

Переглядів: 98 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Розрахунок