Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 19:35

Головна » 2017 » Листопад » 3 » Феєрична зустріч
Феєрична зустріч

31 листопада учні  10- А (класовод Касьян Ірина Василівна), 11(Кашицька Наталя Йосипівна) і 9-А (Цьох Оксана Богданівна) класів ЧЗШ№12 мали неймовірно цікаву і захоплюючу зустріч з львівською письменницею Дарою Корній (Мирославою Замойською), яку організувала і модерувала наш шкільний бібліотекар Зубрицька Людмила Федорівна. Була створена презентація  творчості пані Дари, представлена виставка її творів, а також учні 10-А класу читали  її найбільш відомі твори: « Гонихмарник», «Тому, що ти є», «Зірка для тебе», «Зворотній бік світла», «Зворотній бік темряви». Спілкування з письменницею було легким і приємним, справжня українська чаклунка зачарувала усіх своїм словом. Потім була автограф-сесія. Всі залишилися під   враженням від зустрічі, яка продовжилась в «Гульбарії», але це вже інша історія.

Переглядів: 33 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0