Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 19:34

Головна » 2017 » Листопад » 2 » Екскурсія на міні-пекарню «Еко Татко»
Екскурсія на міні-пекарню «Еко Татко»

Учні 7-А класу ЧЗШ №12 разом з батьками та класним керівником Буджерин Л.В. здійснили цікаву та пізнавальну екскурсію на міні-пекарню «Еко Татко»,що знаходиться на державному кордоні України у с. Шегині Мостиського району, де взяли участь у майстер-класі з випічки справжнього живого хліба з висівками ,замішаного на сироватці, спеченого у глиняній печі на дровах. Еко Татко розділив учасників майстер – класу  на дві команди: «Ранок» і «Денек» ,які залюбки змагались між собою. Усі присутні були посвячені у пекарі, навчились руками місити тісто, запам’ятали що у будь-якій справі має бути міра, оцінили працю хлібороба..Доки хліб випікався, учні та батьки здійснили екскурсію на митницю,ознайомились з роботою прикордонників та розважались у карооке. Учні та батьки отримали багато позитивних емоцій. Повертались додому із хорошим настроєм та хлібом, випеченим власними руками.

Strangeworlds.at.ua Strangeworlds.at.ua

Переглядів: 26 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0