Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 17.10.2017, 11:41

Головна » 2017 » Січень » 23 » Дні науки
Дні науки

Strangeworlds.at.ua Strangeworlds.at.ua

Майбутнє нашої держави у руках молодого покоління, сьогоднішніх учнів, тому з метою розвитку пізнавальних інтересів школярів до дослідницької роботи, для самореалізації і професійного самовизначення учнівської молоді у ЧЗШ №12 з 16 по 19 січня 2017 року організовано Дні науки. Старшокласники разом із своїми науковими керівниками, вчителями, працювали над  дослідженнями з математики, фізики, інформатики, української філології, історії, англійської мови. 19 січня свої роботи учні презентували однокласникам та вчителям,  дискутували  з ровесниками, відповідали на запитання, що стосуються їхніх наукових досліджень.  Пацалюк Юлія (учитель Мацьків Л.І.) інформувала про українських остарбайтерів та про своїх рідних, що були вивезені на примусові роботи в  Німеччину. Про унікальне поєднання літератури, малярства, музичного мистецтва у творі Б.Лепкого «Мотря» повідомила Кішак Мар’яна (учитель Цьох О.Б.). Лапчак Наталія (учитель Ломоносова Т.Ю.) ознайомила присутніх з математикою як основою  мистецтва управління, презентувала результати власних логістичних досліджень. Павлусь Софія проаналізувала  застосування мовних засобів у детективі «Нога диявола» сера Артура Конан Дойля та в українському перекладі його творів Миколи Дмитерка. Кашицька Анна захопила присутніх контрастним аналізом твору О.Генрі «Поки чекає совість» та його українського перекладу. Координувала роботу Павлусь С. та Кашицької А. вчитель англійської мови Касьян І.В. Про поєднання фізики та мистецтва інформував Єдинак Роман, який разом із учителем Мартинюк Л.О. продемонстрував результати своїх експериментів із звуковими хвилями.                           Усі презентовані наукового-дослідницькі роботи були цікавими та змістовними.

Переглядів: 85 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »