Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.01.2018, 08:37

Головна » 2017 » Грудень » 15 » Діалог поколінь на тему: «В’чеслав Чорновіл. Україна починається з тебе».
Діалог поколінь на тему: «В’чеслав Чорновіл. Україна починається з тебе».

14.12 на базі ЧЗШ №12 відбулася захоплююча зустріч випускника школи, а сьогодні заступника голови Народного Руху України, Львівська крайова організація, Андрія Корната зі старшокласниками. Це не була лекція, це щира розмова, діалог поколінь на тему: «В’чеслав Чорновіл. Україна починається з тебе». В. Чорновіл – дисидент, політик, журналіст, п. Андрій поділився цікавими спогадами про цю велику людину, саме такі слова, які стали крилатими висловами, лідера національно – демократичного визвольного руху, звучали сьогодні з вуст Андрія Корната: «Україна починається з тебе», «Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі», «Немає страшнішої кари за муки нечистого сумління, бо немає вищого судді і за правду». Зустріч була теплою, щирою і цікавою. Старшокласники переглянули фільм про лідера Народного Руху України, Героя України, літературного критика, публіциста –В’ячеслава Чорновола. На закінчення зустрічі А. Корнат запропонував учням старших класів, які є прихильниками чорноволівських ідей державотворення та поділяють його погляди, взяти участь у флешмобі до дня народження В. Чорновола «Чорноволу 80» оновивши обкладинки своєї сторінки запропонованим банером та подарував у кабінет історії портрет В. Чорновола та книги у бібліотеку про цю велику людину.

Strangeworlds.at.ua Strangeworlds.at.ua

Переглядів: 16 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0