Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.04.2018, 03:19

Скринька психолога

Якщо Ви хочете навести лад в країні,

спочатку впорядкуйте провінції.

Якщо Ви хочете навести лад в провінції,

впорядкуйте міста.

Перед тим, як впорядковувати міста,

приведіть у порядок сім’ї.

Якщо Ви хочете навести лад у сім’ях,

спочатку впорядкуйте свою сім’ю.

Якщо Ви хочете навести лад у своїй сім’ї,

почніть із себе

(Східна мудрість)

Вітаю відвідувачів сторінки «Скринька психолога»!

Дозвольте представити себе. Я, Пелипець Лілія Іванівна, практичний психолог ЧЗШ№12

Чи помічали ви, що коли комусь викажеш свої тривоги, то одразу й легше стає на душі. Для деяких роль "жилетки”, у яку можна виплакатись, виконують друзі чи батьки. Але ж бувають такі ситуації, що соромно або незручно розповісти мамі, а подруга потрібної поради не дасть, адже сама не має життєвого досвіду. В таких випадках допомагає психолог. Іноді дорослим важко розповідати про свої проблеми віч-на-віч незнайомій людині. Саме тому пропоную Вашій увазі дистанційне консультування за допомогою електронної пошти

skrunka12@gmail.com

Не переживайте, якщо відчуваєте, що починаєте заплутуватись у ситуації. Не потрібно виношувати проблему в собі, це ні до чого хорошого зазвичай не призводить. Це лише може спричинити душевну травму та виникнення комплексів. Лише людина, яка об’єктивно зможе оцінити Ваше становище, допоможе Вам розібратися у ситуації. Тому у зверненнях до психолога є ряд переваг, а саме:

-         По-перше, психолог збереже в таємниці все, про що ви йому розповідаєте . (Принцип анонімності та конфіденційності).

-         По-друге, психолог не стане разом з вами голосити, охати, ахати,  а спробує об'єктивно поглянути на ваші труднощі свіжим поглядом.

-         По-третє, психолог дасть вам можливість,  не поспішаючи,  виговоритися, вислухає, не скаржачись, не кваплячи. Така в нього робота.

-         По-четверте, співпрацюючи з психологом, ви самі будете вирішувати свої проблеми; спеціаліст лише допоможе мобілізувати ваші сили, ресурси, підтримає, разом з вами вибере напрямок, шлях до усунення труднощів.

-        По-п'яте, інтуїція, життєвий досвід, дружня порада - це чудово, але, погодьтеся, професійні знання, розумні дії, науковий і практичний досвід психолога - все-таки краще.

До кого б не звернулися Ви за допомогою:  до подруги, до священика, до психолога, головне, щоб ваші тривоги і смуток залишилися позаду.

Отримати консультацію ви можете у кабінеті психолога, який знаходиться на 4-му поверсі, навпроти кабінету 41 або за допомогою електронної пошти, де Ви зможете поставити психологові запитання, поділитися своєю думкою, висловити побажання на адресу роботи психологічної служби школи. Ласкаво просимо!

Розрахунок
«  Квітень 2018  »