Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 17.10.2017, 11:45

Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

Меню сайту
Net школа
Наше опитування
Чи згідні Ви перейти в іншу школу для вивчення відповідного профілю?
Всього відповідей: 193
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
karapuz

Наші досягнення

 

Вітаємо
переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських олімпіад!

Кашицька Анна
- 11 клас, англійська мова,
ІІ місце,
вчитель Касьян І.В.

Ганжала Марта
- 9а клас, англійська мова,
ІІ місце,
вчитель Касьян І.В.

Меда Володимир
- 10 клас, англійська мова,
ІІІ місце,
вчитель Касьян І.В.
Шеремета Наталія
- 10 клас, англійська мова,
ІІІ місце,
вчитель Касьян І.В.
Возьна Христина
- 8б клас, християнська етика,
І місце,
вчитель Галабурда О.В.
Безпалько Анастасія
- 9а клас, християнська етика,
ІІ місце,
вчитель Галабурда О.В.
Дячук Христина
- 9в клас, християнська етика,
ІІІ місце,
вчитель Галабурда О.В.
Пилипець Уляна
- 10 клас, християнська етика,
ІІІ місце,
вчитель Галабурда О.В.
Ганжала Марта
- 9а клас, укр.мова та література,
І місце,
вчитель Скалецька Н.Б.
Ганжала Катерина
- 7а клас, укр.мова та література,
ІІ місце,
вчитель Кішак З.М.

Гарасимчук Олександр
- 10 клас, укр.мова та літ.,
ІІ місце,
вчитель Плугова Н.В.,

Цьох О.Б.

Шеремета Наталія
- 10 клас, укр.мова та література,
ІІІ місце,
вчитель Цьох О.Б.
Клепак Ольга
- 7б клас, укр.мова та література,
ІІІ місце,
вчитель Скалецька Н.Б.
Дячук Христина
- 9в клас, біологія,
ІІ місце,
вчитель Романчук М.І.
Гарасимчук Олександр
- 10 клас, фізика,
І місце,
вчитель Мартинюк Л.О.
Потопа Катерина
- 9б клас, фізика,
ІІІ місце,
вчитель Грица Г.Й.
Лапчак Наталія
- 11 клас, екологія,
ІІІ місце,
вчитель Яшищин І.В.
Федькович Тетяна
- 10 клас, історія,
ІІ місце,
вчитель Кашицька Н.Й.
Литвин Юрій
- 10 клас, історія,
ІІ місце,
вчитель Кашицька Н.Й.
Уліцька Софія
- 8-А клас, історія,
ІІІ місце,
вчитель Кашицька Н.Й.
Кішак Мар"яна
- 11 клас, економіка,
ІІ місце,
вчитель Мельник І.М.
Калініна Анастасія
- 11 клас, економіка,
ІІІ місце,
вчитель Мельник І.М.
Ляшкевич Олена
- 11 клас, астрономія,
ІІ місце,
вчитель Мартинюк Л.О.
Гарасимчук Олександр
- 10 клас, хімія,
ІІ місце,
вчитель Лотоцька Н.В.
Безпалько Анастасія
- 9-А клас, хімія,
ІІІ місце,
вчитель Лотоцька Н.В.
Лапчак Наталія
- 11 клас, хімія,
ІІІ місце,
вчитель Лотоцька Н.В.
Турко Віталій
- 9-Б клас, правознавство,
ІІІ місце,
вчитель Мацьків Л.І.
Самуйлов Сергій
- 10 клас, правознавство,
ІІІмісце,
вчитель Мацьків Л.І.

Вітаємо
переможців ІІ (міського) етапу
Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика!

Ганжала Марта
- 7а клас,
ІІ місце,
вчитель Кішак З.М.

Шишало Софія
- 5в клас,
ІІ місце,
вчитель Кішак З.М.

Гарасимчук Олександр
- 10 клас,
ІІІ місце,
вчитель Плугова Н.В.
Турко Віталій
- 9бклас,
ІІІ місце,
вчитель Плевницька А.П.
Бучковський Павло
- 3а клас, християнська етика,
ІІІ місце,
вчитель Жук Н.Я.

 


Вітаємо
переможців ІІ (міського) етапу
Міжнародного мовно - літературного конкурсу імені Т.Шевченка!

Шеремета Наталія
- 10 клас,
І місце,
вчитель Цьох О.Б.

Лесняк Світлана
- 6а клас,
І місце,
вчитель Цьох О.Б.

Ганжала Марта
- 9а клас,
ІІ місце,
вчитель Скалецька Н.Б.
Клепак Ольга
- 7б клас,
ІІ місце,
вчитель Скалецька Н.Б.

Шишало Софія
- 6в клас,
ІІІ місце,
вчитель Кішак З.М.,

Пастух Ю.О.

 

РОЗРАХУНОК
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Пшик Галина Ярославівна
Вхід на сайт
Пошук
Архів записів

Copyright MyCorp © 2017
Хостинг від uCoz